T.C. MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ
  • /
  • Birim Kalite Komisyonları

Birim Kalite Komisyonları

MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ

AKADEMİK VE İDARİ BİRİM KALİTE KOMİSYONLARI

 

TIP FAKÜLTESİ

Adı Soyadı

Görevi

Prof. Dr. Salim BİLİCİ

Başkan

Abdulselam YILMAZ

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Yalçın DİCLE

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Gül Şahika GÖKDEMİR

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Figen Koç DİREK              Üye
Öğrenci Temsilcisi Muhammed Furkan ÇETİNKAYA              Üye

 

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Adı Soyadı

Görevi

Prof. Dr. Yunus CENGİZ  

Başkan

Doç. Dr. Süleyman ŞANLI 

Üye

Doç. Dr. Muhammet Cevat ACAR

Üye

Doç. Dr. Adnan OKTAY

Üye

Doç. Dr. İdris GÖKSU

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Caner YELBAŞI 

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Deniz IŞIKER BEDİR

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet YALÇINKAYA

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Necip UYANIK

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Cemal ÜLKE

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Derya AYDIN

Üye

Dr. Ögr. Üyesi M. Sabri DENİZ

Üye

Mücahit KURŞUN

Raportör

Eyyüp EFEOĞLU

Öğrenci Temsilcisi

 

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

Adı Soyadı

Görevi

Prof. Dr. Mehmet IŞIK

Başkan

Doç. Dr. Şefik ÖZCAN

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Rahman Işık SARIALİOĞLU

        Üye
Dr. Öğr. Üyesi Emre AŞILIOĞLU   Üye
Dr. Arş. Gör. Kansu ÖZDEN   Üye
Dr. Arş. Gör. Emine DALICI   Üye
Arş. Gör. Bahar DİKEÇ   Üye

Fakülte Sekreteri Mehmet AYDOĞDU

Üye

Fak. Öğrenci Tem. Hünkar ERTAŞ

Üye

 

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

Adı Soyadı

Görevi

Prof. Dr. Ömer BOZKURT

Başkan

Doç. Dr. Melike ATAY POLAT

Üye

Doç. Dr. Cemil İNAN

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Necmettin ACAR

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Lütfi AKIN

Üye

Fakülte Sekreteri Latif DUMAN

Üye

Büşra ERKAR - Öğrenci Temsilcisi

Üye

 

İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ

Adı Soyadı

Görevi

Prof. Dr. Yunus CENGİZ

Başkan

Doç. Dr. Taha NAS

Üye

Doç. Dr. Abdurrahman DEMİRCİ

Üye

Doç. Dr. Abdurrahman ENSARİ Üye

Doç. Dr. Maşallah TURAN

Üye

Doç. Dr. Hacer ŞAHİNALP

Üye

Dr. Öğr. Üyesi M.Fatih DEDE Üye
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet AKTAŞ Üye

Fakülte Sekreteri Hasan TAN

Üye

Öğrenci Temsilcisi Zeynep KEPENÇ

Üye

 

MİDYAT SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ

Adı Soyadı

Görevi

Prof. Dr. Serhat HARMAN

Başkan

Doç. Dr. Nesrin YEŞİLMEN

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Aysel ALVER Üye
Dr. Öğr. Üyesi Rebuar Rezzak İLGE Üye
Arş. Gör. Osman NASANLI  Üye
Arş. Gör. İzzet ZORLU Üye

Fakülte Sekreteri Mehmet Salih ASLAN

Üye

Bilgisayar İşletmeni Mehmet Ata GÜN

Üye

Araştırmacı Müzeyyen PEKACAR Üye

Öğrenci Temsilcisi Abdulkadir TURĞAY

Üye

 

MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİ

Adı Soyadı

Görevi

Prof. Dr. Ömer BOZKURT

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Aslıhan Ece PAKÖZ

Üye

Öğr. Gör. Elvan Aynal ARCI

Üye

Fakülte Sekreteri Abdurrahman YÜCESOY

Üye

 

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Adı Soyadı

Görevi

Prof. Dr. Reşit YILDIZ

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Seher TANRIVERDİ

Üye

Öğr. Gör. Berk Can ÖZDEMİR

Üye

Arş. Gör. Mehmet ÖZYURT

Üye

Fakülte Sekreteri Tacettin ÖLÇENOĞLU

Üye

Öğrenci Temsilcisi Zekiye ÖZER

Üye

 

TURİZM FAKÜLTESİ DEKANLIĞI

Adı Soyadı

Görevi

Prof. Dr. Lokman TOPRAK 

Başkan

Doç. Dr. Davut KODAŞ

Üye

Doç. Dr. Kadir ÇAKAR

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Serhat YİĞİT

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Abdulvahap ALTÜRK

Üye

Fakülte Sekreteri Ercan AKIN

Üye

Öğrenci Temsilcisi Sedanur TAŞAR Üye

 

DERİK MESLEK YÜKSEKOKULU

Adı Soyadı

Görevi

Yüksekokul Sekreteri İsmet KARAKUZU

Başkan

Bilgisayar İşletmeni İsmail GENÇ

Üye

 

KIZILTEPE MESLEK YÜKSEKOKULU

Adı Soyadı

Görevi

Doç. Dr. Ferhat KIZILGEÇİ

Başkan

Doç. Dr. Fatma MUNGAN KILIÇ

Üye

Öğr. Gör. Fatih YÜCESOY

Üye

Öğr. Gör. İsmail BAYYİĞİT

Üye

Yüksekokul Sekreteri Mesut KANDEMİR

Üye (Raportör)

Abdulcelil İMİR - Öğrenci Temsilcisi

Üye

 

 

MİDYAT MESLEK YÜKSEKOKULU

Adı Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi Abdurrahman KAPLAN

Başkan

Öğr. Gör. Serdar BOZAN

Üye

 Dr. Öğr. Gör. Pınar POLAT Üye

Öğr. Gör. Vildan KAVŞUT KAPLANOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Hüseyin AHMETOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Yavuz ASLAN

Üye

Öğr. Gör. Mustafa GÜNGÖR

Üye

Öğr. Gör. Abdullah ÇETİN

Üye

 İsa ESMER

Üye

 Bayram Can TAŞKIN Üye 

Sadiye ASLAN

Üye (Raportör)

 

MARDİN MESLEK YÜKSEKOKULU

Adı Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi Erhan POLAT

Başkan

Öğr. Gör. Davut YALÇIN

Üye

Öğr. Gör. Muhammed Fatih AĞALDAY

Üye

Dr. Öğretim Üyesi Süleyman ADAK

Üye

Dr. Öğretim Üyesi Tahir ATEŞ

Üye

Dr. Öğretim Üyesi Abdulkadir AYANOĞLU

Üye

Doç. Dr. Nurettin BAĞIRMAZ Üye

Öğr. Gör. Dr. Çiğdem KIZILGEÇİ

Üye

Öğr.Gör. Lale KARATAŞ

Üye

Öğr. Gör Mesut ERKER

Üye

Yüksekokul Sekreter V. Turgut GÖKDAĞ

Üye (Raportör)

Öğrenci Temsilcisi Mervan YALÇIN

Üye

 

 

NUSAYBİN MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi Ömer Fazıl EMEK

Başkan

Öğr. Gör. Erkam ERYARSOY

Üye

Öğr. Gör. Ahmet GÜNERİ

Üye

Öğr. Gör. Serap EMER

Üye

Öğr. Gör. Ahmet Can DEĞER

Üye

Yüksekokul Sekreter V. M. Eşref KIZMAZ Üye

Mutenur ÇİRKİN

Üye

 

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

Adı Soyadı

Görevi

Prof. Dr. Reşit YILDIZ

Başkan

Doç. Dr. Üyesi Ayfer YILDIRIM

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet DÜNDAR

Üye

Öğr. Gör. Harun GENCER

Üye

Öğr. Gör. Mehmet ÇAVUŞOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Mahmut EKMEN

Üye

Öğr. Gör. Mehmet Fatih ERDOLU

Üye

Yüksekokul Sekr. Mehmet Beşir CURA

Üye

Berfin SEVEN (Öğrenci Temsilcisi-Tedviren)

Üye

 

ÖMERLİ MESLEK YÜKSEKOKULU

Adı Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet CEYLAN

Başkan

Öğr. Gör. Amine YÜREK

Üye

Öğr. Gör. Edip ÖZKAN

Üye

Öğr. Gör. Fatih AY

Üye

Yüksekokul Sekreter V. Zeki TALAYHAN

Üye

Öğrenci Temsilcisi Melek FİDAN

Üye

 

SAVUR MESLEK YÜKSEKOKULU

Adı Soyadı

Görevi

Doç. Dr.  Faruk DÜŞÜNCELİ

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Oktay GÖKASLAN

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet AKATAK

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Osman KAVAK

Üye

Öğr. Gör. Muhittin EVREN

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Çağrı MERCAN

Üye

Öğr. Gör. Dr. Musaye KONAK ÖZÇELİK

Üye

Yüksekokul Sekreteri Mahmut SANCAR Üye

Öğrenci Temsilcisi İlknur YILDIZ

Üye

 

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Doç. Dr. Muhammet Cevat ACAR Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Ozan ESMER

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Şerif ÖKMEN Üye

Yüksekokul Sekreteri Şehmus AĞIRAKÇA

Üye

Öğrenci Temsilcisi Bünyamin KARACA Üye

 

DEVLET KONSERVATUVARI

Adı Soyadı

Görevi

Doç. Dr. Üyesi Fasih DİNÇ

Başkan

Öğr. Gör. Mustafa Halid DİRİÖZ Üye
Dr. Öğr. Üyesi Tuba AKKAYA Üye
Dr. Öğr. Üyesi Eldar İBRAHİMOĞLU Üye

Arş. Gör. Onur KIRIM

Üye

Öğr. Gör. Muhammed AYDIN

Üye

Yüksekokul Mehmet Şükrü ÖZTÜRK

Üye

Öğrenci Temsilcisi Hilal ÇİDAM Üye

 

YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Öğr. Gör. Muhammed İkbal SAYLIK Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Uğur DİLER

Üye

Öğr. Gör. Hayal ŞAHİN Üye

Mehmet Zeki GÜNDÜZ

Raportör

Öğrenci Temsilcisi Hüsne Dilara ÖZDİL Üye

 

LİSANSÜSTÜ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ

Adı Soyadı

Görevi

Doç. Dr. Ziya POLAT

Başkan

Enstitü Sekreteri Hasan TAN

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Caner YELBAŞI

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Ümmügülsüm TÜKENMEZ EMRE

Üye

Şef Fatih DURMAZ

Üye

Teknisyen Murat SALMAN

Üye

Enstitü Öğrenci Temsilcisi Eral CEYLAN

Üye

 

TÜRKİYE’DE YAŞAYAN DİLLER ENSTİTÜSÜ

Adı Soyadı

Görevi

Doç. Dr. Ahmet KIRKAN 

Başkan

 Dr. Öğr. Üyesi Kenan ŞUBAŞI 

Üye

Arş. Gör. Dr. Ümran ALTINKILIÇ 

Üye

Arş. Gör. Dr. İbrahim TARDUŞ

Üye

Enstitü Sekreteri Ali DEMİR Üye
Erkan YILDIRIM Üye

 

BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOORDİNASYON BİRİMİ

Adı Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi Kamuran GÖKDA

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Ömer DORU

Üye

Fakülte Sekreteri Mehmet KANIK

Üye

Şube Müdürü Arif KABAK

Üye

Bilgisayar İşletmeni Serdar KARDAŞ

Üye

 

PROJE KOORDİNASYON OFİSİ

Adı Soyadı

Görevi

Doç. Dr. Semra GÜRBÜZ

Başkan

Öğr. Gör. Hanife YEŞİLYURT

Üye

Öğr. Gör. Dr. Hande SAPMAZ  Üye
Öğr. Gör. Doğan ATAMAN Üye
Mehmet KANIK           Üye

 

SIFIR ATIK VE ÇEVRE YÖNETİMİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Öğr. Gör. Durmuş Ali TEKDAMAR

Başkan

Abdulbasit BARIK

Üye

Dr. Öğr. Üyesi İhsan ALACABEY Üye
Dr. Öğr. Üyesi Leyla BARAN Üye
Arş. Gör. Derya AYDIN           Üye

 

ORTAK ZORUNLU VE SEÇMELİ DERSLER KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi Velid UNSAL

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Sadık AYDIN

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Yüksel ŞENGÜL

Üye

Fakülte Sekreteri Mehmet KANIK

Üye

 

BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ KOORDİNASYON OFİSİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Öğr. Gör. Ferhat DEMİRALP

Başkan

Fakülte Sekreteri Mehmet KANIK

Üye

 

ULUSLARARASI İLİŞKİLER KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Doç. Dr. Süleyman ŞANLI

Başkan

Doç. Dr. İbrahim YÜCEDAĞ

Üye

Öğr.Gör. Ahmet BOZ

Üye

Öğr. Gör. İrem KARAMIK

Üye

 

ANLAŞMAZLIK ÇÖZÜMÜ VE BİRLİKTE YAŞAMA KÜLTÜRÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi Bünyamin AĞALDAY

Başkan

Öğr. Gör. Serdar BOZAN

Üye

Arş. Gör. Dr. Muhammed ÖZ

Üye

 

GÖÇ ÇALIŞMALARI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Doç. Dr. Sıtkı KARADENİZ

Başkan

Arş. Gör. Nazmi ÇİÇEK

Üye

Arş. Gör. İslam ALTUN

Üye

 

KADIN VE AİLE ÇALIŞMALARI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi Deniz IŞIKER BEDİR

Başkan

Doç. Dr. Hıdır APAK

Üye

Öğr. Gör. Huri KÜÇÜK

Üye

Arş. Gör. Çağdaş ERDEM

Üye

 

KARİYER UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Selim GÜLMEZ

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Leyla BARAN

Üye

Öğr. Gör. Hayrettin BİLİCİ

Üye

Doç. Dr. Ahmet KAYAOĞLU Üye
Dr. Öğr. Üyesi Halil KARADAŞ Üye

 

UZAKTAN ÖĞRETİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi Halit IRMAK

Başkan

Öğr. Gör. Merve BABAOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Şükrü AYKAT

Üye

Hamdullah KADAK Üye
Recep ÖPENGİN Üye

 

MERKEZİ ARAŞTIRMA LABORATUVARI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Dr. Öğr. Üyesi Muhammed GÜNGÖREN

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Adil UMAZ

Üye

Öğr. Gör. Bahar ATMACA

Üye

Öğr. Gör. Ahmet AKÇAY Üye

Öğr. Gör. Cemile GÜNBEGİ ÇALIŞKAN

Üye

Bil. İşl. Ahmet EMEN

Üye

 

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Öğr. Gör. Mehmet Fatih ERDOLU

Başkan

 

SÜREKLİ EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Öğr. Gör. Hanife YEŞİL YURT

Başkan

Ramazan ALTAŞ

Üye

 

GENEL SEKRETERLİK

Adı Soyadı

Görevi

Genel Sekreter Eyyup BİRKAN

Başkan

Genel Sekreter Yrd. Ender ALTUN

Üye

Genel Sekreter Yrd. Rıfat SAİDOĞLU

Üye

Yazı İşleri Müdür V. Abdurrahman DEMİR

Üye

Bilgisayar İşletmeni Salman AYDOĞAN

Üye (Raportör)

 

BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI

Adı Soyadı

Görevi

Daire Başkanı Maruf SAİDOĞLU

Başkan

Çözümleyici Vedat YILDIRIM

Üye

Mühendis Mediha DİNÇ

Üye

Programcı Metin KOÇHAN

Üye

Şef Adnan IŞIKER

Üye (Raportör)

 

KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI

Adı Soyadı

Görevi

Daire Başkanı Hilal AĞALDAY

Başkan

Öğr. Gör. Mustafa Halid DİRİÖZ

Üye

Şube Müdür V. Abdullatif Eren KOLDEMİR

Üye

Şube Müdür V. Abdulvahap EROĞLU

Üye

Kütüphaneci Derya GÜNGÖRMEZ

Üye

 

ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

Adı Soyadı

Görevi

Daire Başkanı M. Tevfik YARDIMCI

Başkan

Şube Müdürü Mahir SAVUNCU

Üye 

Şef Ahmet ÇIRAY

Üye

Nurettin GÜL

Üye

Ercan AKIN

Üye

 

PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI

Adı Soyadı

Görevi

Daire Başkanı İsmail YILDIRIM

Başkan

Şube Müdür V. Mehmet Ata ARSLAN

Üye

 

SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI

Adı Soyadı

Görevi

Mehmet BAYAR

Başkan

Mustafa KAMİLOĞLU

Üye 

Mehmet FİDAN

Üye

İlyas ÖZTÜRK

Üye

Alaettin YİLMAZ

Üye

 

STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANLIĞI

Adı Soyadı

Görevi

Daire Başkanı Hamza TALAYHAN

Başkan

Şube Müdür V. Fidan ÖZKAN

Üye

Şube Müdür V. Münevver AYKAL

Üye

Şube Müdür V. Ulaş ATEŞ

Üye

Şef Hanife YILMAZ 

Üye

 

GENEL SEKRETERLİK YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Müdür Abdurrahman DEMİR

Başkan

Programcı Meral KAYA

Üye

Bilgisayar İşletmeni Abdurrahman DALAR

Üye

Bilgisayar İşletmeni Zekeriya YERSİZ

Üye

Büro Personeli Ömer OSKAN  

 

 İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI

Adı Soyadı

Görevi

Daire Başkanı Mehmet ÖZTÜRK

Başkan

Vasfiye ÖNCÜ SAĞLIK

Üye

İrfan KOLAY

Üye

Hacı SÖYLEMEZ

Üye

Serhat ÇETİN Raportör

 

YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI

Adı Soyadı

Görevi

Daire Başkanı Mehmet Beşir BÜYÜKTAŞ

Başkan

Şube Müdürü Şerif TEMEL

Üye

Şube Müdürü Mehmet DOĞAN

Üye

Şef M.Sait DİREKÇİ

Üye

Tekniker Fatma ADLIEL

Üye (Raportör)

 

İÇ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Şube Müdürü Abdulbasıt BARIK

Başkan

Bilgisayar İşletmeni Sercan ÇERİ

Üye

Bilgisayar İşletmeni Aziz DİLMEN

Üye

Bilgisayar İşletmeni Hasan GÖKÖĞLU

Üye

Güvenli Amiri Vedat ABLAY

Üye

 

HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ

Adı Soyadı

Görevi

Av. Kamil YAĞICI

Başkan

Bilgisayar İşletmeni Yusuf ALP

Üye

 

SOSYAL TESİSLER İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

İşletme Müdürü İsmet KARARKUZU

Başkan

Bilgisayar İşletmeni Celal DEMİR

Üye

Bilgisayar İşletmeni Hıdır GÜLDALI

Üye

Büro Personeli Ecem GÖK

Üye

 

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı

Görevi

Murat BAĞIŞ

Başkan

Sema SERTKAYA

Üye

Mahsum DİNLER

Üye

 

 

 

T.C. Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğü