T.C. MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ SANAT TARİHİ BÖLÜMÜ
  • /
  • Duyurular
  • /
  • 2019-2020 Bahar Dönemi Ders Programı

2019-2020 Bahar Dönemi Ders Programı

SANAT TARİHİ*

  1. SINIF

DERSİN ADI

ÖĞRETİM ELEMANI

ZAMAN

YER

Mitoloji

Dr. Necla Kaplan

Perşembe 09:00-12:00

ANA BİNA DERSLİK 8 (1. KAT)

Anatolian Civilisations and Art II

Dr. Tuğba Batuhan

Çarşamba 09:00-12:00

ANA BİNA DERSLİK 8 (1. KAT)

Sanat Tarihi Terminolojisi

Dr. Derya Aydın

Pazartesi 09:00-12:00

ANA BİNA DERSLİK 9 (1. KAT)

Erken Dönem İslam Sanatı II

Dr. Zekai Erdal

Pazartesi 13:00-16:00

ANA BİNA DERSLİK 8 (1. KAT)

İnsan Toplum ve Medeniyet II

Dr. Süleyman Şanlı- Dr. Deniz Işıker Bedir

Çarşamba 13:00-15:00

REKTÖRLÜK

Türk Dili 1

Uzaktan Eğitim

 

Çevrimiçi

İngilizce 1

Uzaktan Eğitim

 

Çevrimiçi

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

Uzaktan Eğitim

 

Çevrimiçi

  1. SINIF

Hrıstiyan İkonografisi

 Dr. Necla Kaplan

Çarşamba  10:00-12:00

ANA BİNA DERSLİK 9 (1. KAT)

Ortaçağ İslam Sanatı II

Dr. Zekai Erdal

Pazartesi 13:00-16:00

ANA BİNA DERSLİK 10  (1. KAT)

Teknik Resim ve Rölöve II

Dr. Zekai Erdal

Salı 08:00-12:00

ANA BİNA DERSLİK 8 (1. KAT)

Bizans Sanatı II

Dr. Necla Kaplan

Çarşamba 13:00-16:00

ANA BİNA DERSLİK 8 (1. KAT)

Anadolu Selçuklu Sanatı II

Dr. Zekai Erdal

Salı 13:00-15-00

ANA BİNA DERSLİK 8 (1. KAT)

Geleneksel El Sanatları

Öğr. Gör. Esra Ekinci

Perşembe 13:00-16:00

ANA BİNA DERSLİK 8 (1. KAT)

Seçmeli Kürt Dili

İlgili öğretim elemanı

Cuma 08:00-10:00

ANA BİNA AMFİ 6

Seçmeli Arap Dili

İlgili öğretim elemanı

Cuma 13:00-15:00

ANA BİNA AMFİ 6

  1. SINIF

Anadolu Kentleri

Dr. Necla Kaplan

Perşembe 13:00-15:00

ANA BİNA DERSLİK 9 (1. KAT)

Osmanlı Sanatı II

Doç.Dr. Evindar Yeşilbaş

Çarşamba 13:00-16:00

ANA BİNA DERSLİK 9 (1. KAT)

Avrupa Sanatı II

Dr. Tuğba Batuhan

Salı 09:00-12:00

ANA BİNA DERSLİK 9 (1. KAT)

Minyatür II

Dr. Derya Aydın

Perşembe 10:00-12:00

ANA BİNA DERSLİK 11 (1. KAT)

Osmanlıca II

Dr. Zekai Erdal

Çarşamba 10:00-12:00

ANA BİNA DERSLİK 15 (2. KAT)

19.-20. Yüzyıl Türk Resim Sanatı

Dr. Tuğba Batuhan

Pazartesi  09:00-12:00

ANA BİNA DERSLİK 8 (1. KAT)

Seçmeli Kürt Dili

İlgili öğretim elemanı

Cuma 13:00-15:00

Ana Bina Amfi 3

Seçmeli Arap Dili

İlgili öğretim elemanı

Cuma 13:00-15:00

EK BİNA AMFİ 4

  1. SINIF

Avrupa Sanatı IV

Dr. Tuğba Batuhan

Salı 13.00-16.00

ANA BİNA DERSLİK 9 (1. KAT)

Nümizmatik 

Müzeden görevli öğretim elemanı

Cuma 10.00-12.00

ANA BİNA DERSLİK 9 (1. KAT)

Cumhuriyet Dönemi Mimarisi 

Dr. Necla Kaplan

Perşembe 15:00-17:00

ANA BİNA DERSLİK 9 (1. KAT)

Tez Çalışması II

İlgili Öğretim Elemanları

Cuma 08:00-10:00

ÖĞRETİM ELEMANI ODALARI