T.C. MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI
  • /
  • HABERLER
  • /
  • Öğrenci Toplulukları ve Akademik Danışmanları ile Bir Araya Geldik

Öğrenci Toplulukları ve Akademik Danışmanları ile Bir Araya Geldik

 

Üniversitemiz SKS Daire Başkanı Mehmet Bayar ve Kültür ve Spor Şube Müdürü Mehmet Fidan Üniversitemiz bünyesindeki öğrenci topluluklarının başkan ve akademik danışmanları ile bir toplantı düzenledi.

Üniversitemiz Ebul Ula Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda topluluk faaliyetlerinin işleyişi hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra akademik danışman ve öğrencilerimizin talep ve düşünceleri dinlenildi.

Toplantıda öğrenci topluluklarının Üniversitemiz için çok önemli olduğunu vurgulayan Daire Başkanımız Bayar, devamında öğrenci topluluklarının yaptığı kültürel, sosyal, sanatsal ve sportif etkinlikler ile üniversitemize değer kattığını belirtti. Aynı zamanda toplulukların yeni projeler üretmelerini bu süreçte Daire Başkanlığı olarak çalışmalarını desteklemeye devam edeceklerini dile getirdi.

Topluluk faaliyetlerin planlama ve gerçekleştirme sürecinde gerek öğrenciler gerekse danışmanlar arasında etkili iletişim ve iş birliğinin artarak devam etmesini istediklerini belirtti. Topluluk akademik danışmanları, topluluk başkanları ve topluluk üyelerine yeni dönemde gerçekleştirecekleri çalışmalarda başarılar diledi.