T.C. MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ ÖMERLİ MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRLÜĞÜ

Masa Tenisi Turnuvası

    2017-2018 eğitim-öğretim güz dönemi vize sınavları öncesi Yüksekokul öğrencilerimizin moral ve motivasyonlarını sağlamak üzere Yüksekokulumuzda bir dizi etkinlik düzenlendi. Yüksekokulumuz tarafından davet edilen Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet BAYAR,  konferans salonunda öğrencilerle buluşarak sportif, kültürel ve sosyal faaliyetle ilgili bir dizi bilgi verdi. BAYAR, öğrencilere hitaben ”Her bir öğrencinin okuduğu süre boyunca kültürel birikimini sağlayacak ve ilerletecek donanıma sahip olması gerektiğini, bu bağlamda Daire Başkanlığı olarak üzerimize düşen her türlü vazifeyi yerine getireceğimizi ifade ediyoruz” şeklinde sözlerini dile getirdi. Öğrencilerin sorularından sonra programın söyleşi safhası biterek, masa tenisi turnuvasına geçildi.

      5 Ekim 2016'da vefat eden Yüksekokulumuzun Müdürü Yrd. Doç. Dr. Zübeyir AKÇE anısına ilkini geçen yıl gerçekleştirdiğimiz, bu yıl ikincisi olan masa tenisi turnuvası Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Şube Müdürü Mehmet FİDAN'ın yönetiminde düzenlendi.

    Öğrenci ve personellerin katılımıyla 3 farklı kategoride gerçekleştirilen müsabakalar sonucunda ilk 3'e girenler madalyalarla ödüllendirildi. Erkekler kategorisinde 1. olan M.Hüseyin AYKAÇ, 2. Olan Namet SERTEL VE 3. Olan Yaşar BAŞARAN’A ödülleri Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet BAYAR tarafından ve kızlar kategorisinde 1. olan Elif ÇİTÇİ, 2. olan Berçem GÖKALP ve 3. olan Şevkiye KAYA’ya madalyaları Yüksekokulumuz Müdürü Öğr. Gör. Osman KAVAK tarafından takdim edildi. Personel kategorisinde 1. olan Yüksekokul Müdürü Öğr.Gör. Osman KAVAK'a ödülü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet BAYAR tarafından verildi.

      Turnuva sonrası ise çiğ köfte, üzüm ve tatlı  ikramı yapılarak program sona erdi.