MAÜ-ÇÖZMER
  • /
  • HABERLER
  • /
  • Şırnak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Ekibini Üniversitemizde Misafir Ettik

Şırnak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Ekibini Üniversitemizde Misafir Ettik

Mardin Artuklu Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) olarak Şırnak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) birimini üniversitemizde misafir ettik.

Üniversitemiz ile Şırnak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisleri arasında üniversitemiz ev sahipliğinde tanışma ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Rektör Yardımcımız ve Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz Demirhan, Yönetim Kurulu Üyemiz Doç. Dr. Semra Gürbüz, Öğretim Görevlilerimiz Mümtaz Korkutan ve Ferhat Ak’ın katılımlarıyla gerçekleşen toplantıya Şırnak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Müdürü Doç. Dr. Asaf Tolga Ülgen ve Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Ahmet Turşucu katıldı.
Toplantıda Şırnak Teknoloji Transfer Ofisi yöneticileri, kuruluş süreçleri ile kuruluşlarından bugüne dek gerçekleştirdikleri çalışmaları anlattılar.
Mardin Artuklu Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi olarak kuruluş ve gelişim aşamamızda bizlerle olan paylaşım ve katkıları nedeniyle Şırnak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi birimine teşekkür eden Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Yılmaz Demirhan, Şırnak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi yeni çalışma ve projelerde işbirliği içerisinde olmak istediklerini ifade etti.
Şırnak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Doç. Dr. Asaf Tolga Ülgen de, üniversitemiz Teknoloji Transfer Ofisi ile ortak çalışmalar yapmaktan ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyacaklarını söyleyerek toplantıya davet ve ev sahipliğimizden ötürü teşekkür etti.