T.C. MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
  • /
  • KOMİSYONLAR

KOMİSYONLAR

 Birim Kalite Komisyonu:

 Başkan:

  Prof.Dr. Serhat HARMAN

 Üye:

  Prof.Dr. Canan EREN DAĞLI

  Doç.Dr. Reşit YILDIZ

  Dr.Öğr.Üyesi Necmettin AKTEPE

  Dr.Öğr.Üyesi Vafsiye BAYRAM DEĞER

  Dr.Öğr.Üyesi Yeşim YEŞİL

  Dr.Öğr.Üyesi Leyla BARAN

  Arş.Gör. İbrahim DAĞ

  Arş.Gör. Mehmet ÖZYURT

  Tacettin ÖLÇENOĞLU


 Staj Uygulama Koordinatörü:

  Öğr.Gör. Aynur GÜNEŞ

  Öğr.Gör. Gülcan ÇİFTÇİOĞLU


 Hemşirelik Bölümü Staj ve Muafiyet Komisyonu:

 Staj:

  Öğr.Gör. Aynur GÜNEŞ

  Öğr.Gör. Gülcan ÇİFTÇİOĞLU

 Muafiyet & Yatay-Dikey-Merkezi Geçiş:

  Dr.Öğr.Üyesi Sema ÇİFÇİ

  Dr.Arş.Gör. Hülya KESKİN

  Dr.Arş.Gör. Seher TANRIVERDİ


 Ebelik Bölümü Staj ve Muafiyet Komisyonu:

 Staj:

  Dr.Öğr.Üyesi Yeşim YEŞİL

 Muafiyet & Yatay-Dikey-Merkezi Geçiş:

  Dr.Öğr.Üyesi Elif ERDEM GÜZEL

  Dr.Öğr.Üyesi Beril Nisa YAŞAR


 Beslenme ve Diyetetik Bölümü Staj ve Muafiyet Komisyonu:

 Staj:

  Dr.Öğr.Üyesi Abdulkerim HATİPOĞLU

  Arş.Gör. Jiyan ASLAN CEYLAN

  Muafiyet & Yatay-Dikey-Merkezi Geçiş: 

  Dr.Öğr.Üyesi Serap TOPRAK DÖŞLÜ

  Arş.Gör. Sedat COŞKUNSU


 Web Tasarım Komisyonu:

 Fakülte & Hemşirelik Bölümü:

  Arş.Gör. İbrahim DAĞ

 Ebelik Bölümü:

  Arş.Gör. Nilay FİLOĞLU ERSÜ

 Beslenme ve Diyetetik Bölümü:

  Arş.Gör. Sedat COŞKUNSU

 Sağlık Yönetimi Bölümü:

  Arş.Gör. Mehmet ÖZYURT

 Sosyal Hizmet & Çocuk Gelişimi Bölümleri:

  Arş.Gör. Erman Berk ÇELİK

 Fizyoterapi ve Rehabilitasyon & Odyoloji Bölümleri:

  Arş.Gör. Fatma Betül YARDIMCI


 Ders Müfredat Komisyonu:

 Başkan:

  Dr.Öğr.Üyesi Necmettin AKTEPE

 Hemşirelik Bölümü:

  Dr.Öğr.Üyesi Leyla BARAN

  Dr.Arş.Gör. Seher TANRIVERDİ

  Öğr.Gör. Gülcan ÇİFTÇİOĞLU

 Ebelik Bölümü:

  Dr.Öğr.Üyesi Elif ERDEM GÜZEL

  Dr.Öğr.Üyesi Beril Nisa YAŞAR

  Dr.Öğr.Üyesi Sibel İÇKE

  Dr.Öğr.Üyesi Yeşim YEŞİL

  Arş.Gör. Nilay FİLOĞLU ERSÜ

 Beslenme ve Diyetetik Bölümü:

  Doç.Dr. Reşit YILDIZ

  Dr.Öğr.Üyesi Serap TOPRAK DÖŞLÜ

  Dr.Öğr.Üyesi Abdulkerim HATİPOĞLU


 Kültür ve Sanat Komisyonu:

  Dr.Öğr.Üyesi Sibel İÇKE

  Dr.Arş.Gör. Hülya KESKİN

  Arş.Gör. Fatma Betül YARDIMCI

  Arş.Gör. Mehmet ÖZYURT


 Mezuniyet İşleri ve Sosyal Etkinlik Komisyonu:

  Dr.Öğr.Üyesi Leyla BARAN

  Dr.Arş.Gör. Hülya KESKİN

  Öğr.Gör. Aynur GÜNEŞ

  Öğr.Gör. Gülcan ÇİFTÇİOĞLU

  Arş.Gör. Nilay FİLOĞLU ERSÜ


 Kısmi Zamanlı Öğrenci Seçme Komisyonu:

 Başkan:

  Doç.Dr. Reşit YILDIZ

 Üye:

  Dr.Öğr.Üyesi Necmettin AKTEPE

  Dr.Öğr.Üyesi Yeşim YEŞİL

  Öğr.Gör. Gülcan ÇİFTÇİOĞLU


 Uluslararası İlişkiler (Erasmus, Mevlana, Farabi, Uluslararası Öğrenci) Komisyonu:

 Fakülte:

  Dr.Öğr.Üyesi Leyla BARAN

 Hemşirelik Bölümü:

  Dr.Öğr.Üyesi Ahmet BÜTÜN

 Ebelik Bölümü:

  Dr.Öğr.Üyesi Yeşim YEŞİL

 Beslenme ve Diyetetik Bölümü:

  Arş.Gör. Jiyan Aslan CEYLAN

T.C. Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğü